Jednatel: Miroslav Olszovy
+420 608 729 313
info@omrecycling.cz

Vážení obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat o aktuální situaci v naší spalovně nebezpečného odpadu. Momentálně nám běží řízení o schválení nového provozního řádu. Ke starému řádu totiž uplynula platnost dosavadního rozhodnutí. V důsledku toho jsme nuceni přerušit provoz do okamžiku, než bude ze strany Krajského úřadu Jihomoravského kraje rozhodnuto o povolení provozu a získání provozního řádu nového.

Ze všech sil pracujeme na vyřešení této situace a to 24 hodin denně. Bohužel řešení situace nespočívá jen v naší moci. Jsme v intenzivní komunikaci s Krajským úřadem Jihomoravského kraje. Dne 12. ledna 2022 proběhlo místní šetření a taktéž osobní jednání v naší společnosti a to jak se zástupci Jihomoravského kraje, České inspekce životního prostředí střediska Olomouc, tak i se zástupci města Pustiměř. Věříme, že se celá věc posune směrem k rychlému schválení nového provozního řádu naší společnosti a my co nejrychleji obnovíme provoz.

Děkujeme Vám všem za pochopení a trpělivost a zejména Vám, kteří nás v této nelehké situaci podpořili. Děláme vše pro to, abychom tuto situaci vyřešili co nejdříve a obnovili naše kapacity s tím, že o každém pozitivním vývoji v této věci Vás budeme co nejdříve informovat na našich webových stránkách.

S úctou
Vedení společnosti Ekotermex, a.s.

play youtube,
xvideos,
xnxx,
xhamster,
hentai,
xnxx,
xxx,
sex việt,
Phim sex,
tiktok download,
mp3 download,
xinh,
Gay,
Womans Nike Hoodie,
Free Music,
xtube,

OM recycling s.r.o. 
28. října 212/37 , 702 00 Ostrava
Moravská Ostrava
+420 608 729 313
IČ: 27820432, DIČ: CZ27820432
Spis.zn.: KS v Ostravě, odd. C, vložka 52725
© 2023 OM Recycling s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Web by FOOE

envelopeuserphone